Program partnerski – Od Kelnera Do Milionera

Jak działa program partnerski na mojej stronie?

Jeżeli chcesz zarabiać na polecaniu moich kursów online to możesz skorzystać z programu partnerskiego. Zasady są proste. Otrzymujesz 50% prowizji od każdej poleconej sprzedaży. Moje produkty możesz polecać za pomocą linków afiliacyjnych. Prowizja zostanie naliczona, gdy osoba, która kliknie w link w ciągu 30 dni dokona zakupu. Program partnerski jest dostępny dla każdego.

 

Jak dołączyć do programu partnerskiego?

Wystarczy się zarejestrować w moim sklepie internetowym jako partner. Jeżeli korzystasz już z moich kursów (posiadasz już wtedy konto kursanta) to wystarczy wtedy dodatkowo zarejestrować się jako partner i uzupełnić swoje dane.

 

Program partnerski - linki afiliacyjne

Posiadając dostęp do panelu partnera możesz korzystać z linka polecającego dostępnego w Twoim panelu. Link ten możesz podesłać dowolnej osobie lub umieścić na swojej stronie WWW, w poście na blogu, pod filmem na YouTube itd.

 

Jak tworzyć linki afiliacyjne (polecające)?

Po zalogowaniu do panelu partnera otrzymasz swój unikalny link. Możesz go używać do polecania produktów w moim sklepie. Jeżeli chcesz sprawić, aby taki link był krótszy lub zawierał w nazwie np. Twoją domenę to możesz użyć wtyczki Pretty Links do WordPress lub narzędzia do skracania linków Bitly.

 

Kiedy otrzymasz zapłatę za polecenia?

Zapłatę otrzymasz 20-go dnia miesiąca po miesiącu poprzedzającym sprzedaż. Jeżeli prowizja zostanie naliczona np. w maju to 20-go czerwca zostanie wysłana prowizja dla Ciebie. Okres oczekiwania wynika z faktu, iż każdy klient ma możliwość zwrotu kursu w ciągu 14 dni.

 

Jak otrzymasz zapłatę?

Zapłatę otrzymasz za pomocą PayPal. Jest to jedyna opcja i wystarczy posiadać darmowe prywatne konto PayPal, aby otrzymywać prowizje za sprzedaż. Jeżeli jeszcze nie posiadasz PayPal to zdecydowanie polecam - w biznesie online jest konieczność.

 

Program partnerski - podstawowe linki:

Rejestracja partnera

Logowanie partnera

 

Program partnerski - zasady polecania

Moje kursy możesz polecać dowolnym osobom za pomocą linków afiliacyjnych. Otrzymasz wtedy prowizję 50% od kwoty ich zakupów. Moje produkty należy jednak polecać w sposób uczciwy i należy unikać czynności, które mogą naruszyć dobre postrzeganie mojej marki oraz wprowadzić w błąd potencjalnego kupca.

 

Jakich czynności należy unikać?

Spamowanie i przesyłanie informacji osobom wbrew ich woli jest zabronione. Jeżeli uznam, że osoba promująca narusza dobre imię mojej marki w jakikolwiek sposób i swoimi działaniami wprowadza innych w błąd to jej konto zostanie zablokowane oraz środki za promocję nie zostaną wypłacone.

Nie możesz używać bez mojej pisemnej zgody marki Od Kelnera Do Milionera oraz moich materiałów. Nie możesz używać domen, które zawierają w nazwie moją markę Od Kelnera Do Milionera lub moje imię i nazwisko. Wszelkiego rodzaju nazwy udające moją markę również są zabronione.  Zabrania się również stosowania wszelkiego rodzaju innych działań, które mogą być uznane za nieczyste i naruszające moje dobre imię oraz dobre imię mojej marki.

Każdy kto naruszy te zasady zostanie usunięty z programu partnerskiego i jego zarobione środki nie zostaną wypłacone.

WAŻNE: Program partnerski nie nalicza prowizji, jeżeli partner dokona zakupu produktu na własny użytek. Wszelkie próby otrzymania prowizji w sposób niezgodny z regulaminem oraz zachowania nieetyczne i oszustwa będą skutkować usunięciem konta wraz ze środkami na nim zgromadzonymi. 

 

Jak w takim razie polecać moje produkty?

Moje kursy za pomocą linków afiliacyjnych możesz polecać na wiele sposobów:

  • artykuły i wpisy na blogu
  • linki pod filmami na YouTube
  • własna lista mailingowa
  • recenzja kursów w dowolnym miejscu
  • podsyłanie linków osobom zainteresowanym
  • angażowanie się w dyskusje online
  • media społecznościowe itd.

Najlepiej sprawdza się tworzenie własnych treści, czyli Content Marketing. 

TUTAJ możesz pobrać materiały do promocji moich produktów. Znajdziesz tutaj grafiki, zdjęcia, loga oraz miniaturki produktów - możesz te grafiki wykorzystać podczas tworzenia artykułów, wpisów, recenzji itd.

 

Jak rozliczyć podatek z programu partnerskiego?

Jeżeli nie prowadzisz działalności gospodarczej to rozliczasz się raz w roku. Należy załączyć dochody z afiliacji w formularzu PIT-8C jako dochody z innych źródeł.

Powodzenia!